wikiKako je wiki, što znači da je mnoge članke napisalo više autora. Za stvaranje ovog članka 30 ljudi, neki anonimni, sudjelovalo je u njegovom izdanju i njegovom poboljšanju tijekom vremena.

U ovom je članku citirano 11 referenci, oni se nalaze na dnu stranice.

Ovaj članak će objasniti točno kako otključati sve znakove blokirane u igri Mario Kart Wii. Likovi Mario Kart Wii klasificirani su prema njihovoj težini: lagani, srednji i teški. To određuje vrstu kartinga ili motocikla koju trebate odabrati. Postoje i neke razlike između znakova (vidjet ćete da se statistika malo mijenja kada stavljate druge znakove u vozilo). Na primjer, Baby Mario ima bolju statistiku u težini i rukovanju od znaka Toad, koji je jednako lagan. Razlike su minimalne i ne bi vas trebale spriječiti da odaberete svoj omiljeni lik. Možete testirati nekoliko znakova u istom vozilu da biste bili svjesni.

faze

1. Zaradite barem jednu zvjezdicu za sve Grand Prize ili Sve utrke ili sudjelujte u 1.950 utrkama kako biste otključali Baby Daisy.

2. Otključajte 8 Super Duhova u Time Trial utrkama, pobijedite u 100 Wi-Fi Time Attack utrka ili sudjelujte u 3.150 utrkama kako biste otključali Baby Luigi.

3. Uđite u vremensko suđenje u 16 različitih krugova, pobijedite u 250 Wi-Fi utrka ili se natjecajte u 1.350 utrka da biste otključali Birdo.

4. Dobijte barem ocjenu od jedne zvjezdice za sve Grand Prix na starim stazama ili iskoristite 3.450 utrka da biste otključali Bowser Junior!

5. Osvojite Specijalni kup u 150cc ili sudjelujte u 2850 utrka kako biste otključali Daisy.

6. Osvojite 50-litreni Lightning Cup ili se natjecajte u 450 utrka kako biste otključali Diddy Kong.

7. Osvojite Leaf kup u 100 ccm ili sudjelujte u 1.050 utrka kako biste otključali Skelerex.

8. Dobijte barem jednu ocjenu zvjezdica za sve Grand Prix u 150 ccm ili sudjelujte u 4.350 utrka kako biste otključali Bowser Skelet.

9. Osvojite 50cccc Star Star ili se natjecajte u 750 utrka da biste otključali Kinga Boo-a.

10. Dobijte barem jednu zvjezdicu za sve Mirror Grand Prix događaje, natjecajte se u 4950 utrka ili se natjecajte u 50 utrka i spremite Super Mario Galaxy datoteke igara na vašem Wii-u kako biste otključali Harmony.

11. Sudjelujte u Probnoj verziji na svim krugovima, pobijedite u 1000 Wi-Fi utrka ili sudjelujte u 2.550 utrka kako biste otključali Toadette.

12. Osvojite Specijalni kup u 100ccm da biste otključali Mii (haljina A).

13. Otključajte sve Super Duhove u probnom vremenu kako biste otključali Mii (Haljina B).
  14. Otključajte 4 Super Duhova kako biste otključali Funky Kong.